Jasnogórska Rodzina Różańcowa

„AVE MARIA” – 3 Maja 2021 - Najnowszy Biuletyn JRR

„AVE MARIA” – 3 Maja 2021 - Najnowszy Biuletyn JRR

Zapraszamy do lektury Biuletynu Jasnogórskiej Rodziny Różańcowej – AVE MARIA.  Najnowszy numer, który ukazuje się na 3 majową Uroczystość Królowej Polski, prowadzi nas do pogłębienia naszej maryjnej duchowości. Jest tak pomyślany, by służył jako pomoc w drodze codziennej modlitwy różańcowej. Kierujemy go do wszystkich członków wspólnoty różańcowej związanych duchowo z Jasna Górą i tych, którzy chcą pogłębić swa maryjną pobożność i wiedzę.
 
W numerze kontynuujemy temat Ikony, przygotowany przez Wincentego Łaszewskiego, poszerzając jego treść o maryjne teksty przygotowane przez O. Stanisława Rudzińskiego oraz O. Wojciecha Deca.
 
Czas pandemii, choć ograniczył nasze kontakty, to jednak nie zamknął nas na wrażliwość wobec świata i bliźnich, szczególnie dotkniętych chorobą. Stąd zamieszczona medytacja maryjna O. Bronisława Mokrzyckiego oraz rozważania różańcowe oparte na Katechizmie Kościoła Katolickiego pomogą nam w naszej drodze modlitwy za braci.
 
Zapraszam wszystkich do apostolstwa różańcowego, poprzez osobista modlitwę, ale też poprzez szerzenie różańca w środowiskach, gdzie żyjemy! Pamiętajmy, że w ten sposób spełniamy prośbę samej Matki Bożej, która w tak wielu objawieniach, szczególnie z Fatimy, zachęca i wzywa nas do odmawiania różańca!
 
Najnowszy numer jest do nabycia w Sekretariacie Jasnogórskiej Rodziny Różańcowej (tel. 34/3777414).

Fragment biuletynu: